Kontakt

Kontakt telefoniczny – jest zawsze najlepszą i najszybszą formą komunikacji.

Prezes Stowarzyszenia „Prometeusze” – Jarosław Chojnacki

telefon komórkowy :
+48 602 172 907

w godz. 10:00-22:00, od poniedziałku do soboty
Wystarczy puścić sygnał, albo wysłać SMS-a – chętnie oddzwonię.

Bardzo proszę nie dzwonić do mnie przed godz. 10:00, natomiast można śmiało dzwonić wieczorem do 22:00, a w pilnych sprawach nawet do godz. 24:00.

(Uwaga: w 2021 roku zrezygnowaliśmy z telefonu stacjonarnego, w związku z tym, że był on zupełnie niewykorzystywany przez osoby kontaktujące się z nami. Dla osób zza granicy Polski – dedykowany jest kontakt poprzez aplikację WhatsApp.)

WhatsApp

Korzystamy z Aplikacji WhatsApp,
więc oczywiście przyjmujemy połączenia zza granicy oraz odpowiadamy na wiadomości tekstowe, pod nr telefonu:

+48602172907 (Jarek Chojnacki)

e-mail E-MAIL :e-mail
prezes@prometeusze.pl

– Napisz do nas, jeżeli jesteś zakażony wirusem HCV, jeżeli ktoś z Twoich bliskich osób jest chory albo po prostu, gdy masz jakiekolwiek pytania dotyczące zakażenia wirusem HCV, HBV, chorób jaką powodują te wirusy, czy np. skutków ubocznych leków (interferon z ribaviryną). Napisz do nas koniecznie, jeżeli nie jesteś leczony, jeżeli natrafiasz na kłopoty z uzyskaniem leczenia lub gdy nie wiesz, gdzie rozpocząć leczenie, czy od czego zacząć. Napisz, jeżeli chciałbyś z nami działać w naszym Sto­warzyszeniu na rzecz pomocy chorym lub w kwestii promowania informacji na temat HCV i HBV. Stowarzyszenie Pomocy Chorym z HCV „Prometeusze” to organizacja pacjentów i dla pacjentów, ale osoby ze środowiska medycznego są u nas równie mile widziane. Każdą ofertę pomocy przyjmiemy z radością.

Adres do korespondencji:

Stowarzyszenie „Prometeusze”
ul. Długa 7A/4
58-309 Wałbrzych

Nasze konto:
ING Bank Śląski o/Wałbrzych
61 1050 1908 1000 0022 7301 0526

Dane dla przelewów zagranicznych:
IBAN: PL 61 1050 1908 1000 0022 7301 0526
SWIFT: INGBPLPW

Polub nas lub skontaktuj się z nami na Facebook-u:

Wiadomości wysłane do nas na Messenger lub wiadomości wysłane do „Społeczności Prometeusze” na Facebook mogą oczekiwać na odpowiedź nawet do kilku dni, jeżeli sprawa jest pilna sugerujemy kontakt telefoniczny, albo poprzez WhatsApp, względnie email.

Z przykrością informujemy, że:

Nie odpowiadamy na listy nadesłane do nas od osób prywatnych za pośrednictwem Poczty Polskiej („papierowe”). Przepraszamy!

Otrzymane listy przyjmujemy do wiadomości i nierzadko podejmujemy działania, które mają na celu pomoc czy interwencje w danym przypadku. Niestety nie jesteśmy w stanie odpisywać na nie głównie z powodu braku czasu. Drukowanie odpowiedzi, adresowanie kopert oraz wysyłka poprzez Pocztę Polską – zajmuje zbyt dużo czasu, którego po prostu nie mamy. Prosimy o kierowanie do nas wyłącznie listów elektronicznych (e-mail), jeżeli oczekujecie Państwo odpowiedzi.

Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie, przetwarzanie i publikowanie zawartych na stronach internetowych „Prometeuszy” informacji dozwolona tylko po wcześniejszym wyrażeniu na to zgody przeze mnie. Portal ma charakter poglądowy oraz informacyjny, natomiast nie jest portalem edukacyjnym. Niektóre opublikowane informacje i artykuły mogą być nieaktualne, przestarzałe oraz niezgodne z obowiązującą obecnie wiedzą medyczną. Nikt nie odpowiada za użycie zawartych tu informacji ze szkodą dla siebie lub swoich bliskich. Przed podjęciem jakichkolwiek działań medycznych należy skonsultować się z lekarzem.

Jarek Chojnacki – 2001-2018