Czat codziennie 21:00 | Poczta | Lista dyskusyjna | Poezja | Galeria Medialna | SKLEPIK | PORTAL o HBV | ZIOŁOLECZNICTWO
hcv
wzw

:: Choroba   :: Diagnostyka   :: Leczenie   :: Kontakt   :: O Stowarzyszeniu   :: Strona główna  


Nużeniec oczny - Demodex
Słowa kluczowe: nużeniec, nuzeniec, demodex, roztocza, demodeks, demodeksoza, nużyca, leczenie nużeńca, leczenie demodeksozy ziołami.


Nużeniec (demodeks, demodex) to roztocze, które żyje w mieszkach włosowych powodując stany zapalne, zaczerwienienia, swędzenie skóry (owłosionej), wypadanie włosów (demodekzoza).

W przypadku ulokowania pasożyta we włosach na głowie, a nawet w okolicach narządów płciowych pomocne i skuteczne są wszelkiego rodzaju środki na wszawicę, świerzb - zabijają nużeńce w 100%.

Jednakże w przypadku okolic oczu, czyli gdy mamy do czynienia z nużeńcem ocznym - gdy roztocze zlokalizowane jest w brwiach, a co gorsza w rzęsach - płynów tych zastosować już nie można z powodu ich szkodliwego odziaływania na oczy. I tu na pomoc przychodzą bezpieczne zioła i autor recepty - czyli ja :) Proponowane przeze mnie leczenie jest skuteczne w około 95% przypadków (doświadczenia na około 200-250 pacjentach leczonych dotychczas z powodu nużeńca).

Swojego czasu z prośbą o pomoc zwróciła się do mnie pewna Pani doktor okulistka ze Skierniewic pytając o tarczycę bajkalską i możliwość wykorzystania jej w leczeniu demodex. Ponieważ jakby nie patrzeć jest to choroba infekcyjna (pasożytnicza) - podjąłem temat chętnie. Znając się na ziołach przygotowałem wyciąg alkoholowy, do którego tylko na wyraźną prośbę Pani doktor dodałem także ów korzeń tarczycy bajkalskiej - nie zaszkodzi pomyślałem, ma działanie m.in. przeciwzapalne, dla oczu jak reszta skłądników jest bezpieczny. Przesłałem próbkę bezpłatnie, zainwestowałem swoje pieniądze w produkty i alkohol (rozpuszczalnik nalewki).

Stworzyłem też receptę - przeanalizowałem informacje o nużeńcu, o jego cyklu życiowym - przekazałem lekarzowi moje domysły, spostrzeżenia o tym jak długo, kiedy i jak powinno się stosować moją nalewkę. Zadziałało. W późniejszym okresie czasu przeleczyłem moją miksturą około 25 osób, wśród tych, które po zakończonym leczeniu się ze mną kontaktowały: 100% pozbyło się pasożyta. W jednym przypadku leczony mężczyzna oznajmił mi, że po zakończeniu terapii poprawił mu się wzrok, że wcześniej jeżdżąc autem musiał używać okularów, a teraz o nich zapomina, bo nie są mu wiecej potrzebne :) Zbieg okoliczności albo... niewielka ilość preparatu dostała się do oczu podczas okładów i efekt poprawy wzroku, widzenia jest wynikiem tej terapii - trudno powiedzieć, ale tak czy inaczej obydwoje się cieszymy, że efekt przerósł nasze oczekiwania.

Pół litra nalewki w której skład wchodzą poza korzeniem tarczycy bajkalskiej między innymi pospolite przyprawy stosowane w naszej kuchni wystarcza na około 30 dni stosowania w okładach, po rozcieńczeniu w stosunku 1:5 - 1:10 z wodą, dwa razy dziennie (z naciskiem na późny wieczór, porę nocną). Okłady powinny trwać minimum 15 minut. Pozostałość rozcieńczonego preparatu po okładach można wypić i jest to kolejny mój pomysł, aby leczyć się także od wewnątrz, a nie tylko w okładach zewnętrznych. Preparat można dosłodzić miodem. Ponieważ cykl życiowy nużeńca trwa ok. 21 dni, czas kuracji (30 dni) jest wystarczający aby pozbyć się go definitywnie.

Dużo zależy też od Pacjentów i od ich zaangażowania. Terapia wymaga między innymi: wymiany poszewek od poduszek na których śpimy - codziennie, częstej zmiany pościeli, piżam, stosowania okładów w nocy (budzenie około 2:00 - 4:00 w nocy) itd. Nie jest więc proste pozbyć się nużeńca jak z tego winika, jednakże przy zastosowaniu mojej "broni biologicznej" i przy samodyscyplinie Pacjenta szanse sięgają 100%.

Koszt nalewki - 150 zł (130 zł + 20 zł wysyłka kurierem) za pół litra - wystarcza na 30 dniową terapię dla 1 Pacjenta.

Większość tej sumy to koszty zakupu składników, m.in. 1 litr wódki + koszt wysyłki, zarobek naprawdę jest mały (zwrot kosztów za fatygę) - ale skoro moge komuś pomóc, bo umiem, to powinienem się chyba zaoferować z tą pomocą.

Wpłata "zysku" na konto Stowarzyszenia "Prometeusze" w formie darowizny - 150 zł, numer konta widnieje na każdej podstronie Serwisu Prometeuszy (na samym dole na pasku), nr konta wyślę też SMS-em osobie, która złoży zamówienie (telefonicznie, SMS-em, e-mailem)

Skład oraz recepturę wykonania nalewki na nużeńca pragnę utrzymać w tajemnicy. Zioła są bezpieczne w stosowaniu w okolicach oczu - w większości były stosowane w okulistyce w dawnych czasach i są udowodnione ich pozytywne oddziaływania na oczy (albo brak szkodliwości). Przy zbyt małym rozcieńczeniu (np. 1:5 - a sugeruję użyć w rozcieńczeniu 1:10), gdy niewielka ilość "nalewki" dostanie się do oka może powodować lekkie "szczypanie", które szybko mija (działanie alkoholu).

9.06.2015 r. - wykonałem już ponad 250 nalewek na nużeńca, co tydzień robię 3-4 kolejne. Z informacji zwrotnych od Pacjentów na temat skuteczności, wyleczalności wynika, że preparat jest skuteczny w około 95% przypadków. Bardzo jednak proszę po zakończonej terapii (np. miesiąc po leczeniu) o SMS, telefon z informacją, czy nalewka pomogła, czy nużeńca już nie ma? Czy wykonywaliście Państwo badanie mikroskopowe (np. miesiąc po zakończeniu leczenia)? Byłbym wdzięczny za pomoc w opracowaniu dokładnych statystyk skuteczności.

Macie inny problem, z którym mógłbym pomóc za pomocą ziół - piszcie albo dzwońcie, chętnie podejmę się leczenia.

Jarosław Chojnacki - prezes@prometeusze.pl lub tel. 602 172 907 (SMS lub sygnał wystarczy, oddzwonię w wolnej chwili)

Ostatnia aktualizacja: 3 lutego 2017 rokuPowrót»Nieinwazyjne Badanie Wątroby
fibroscan
»
Ważne!
::Nowe Leki przy HCV
::Artykuły medyczne
::Artykuły prasowe
::Szpitale i poradnie
::ZIOŁOLECZNICTWO
::SKLEPIK ZIOŁOWY
::Felietony Prometeuszy
::Słownik medyczny
::Linki medyczne i inne
::Top lista i liczniki
::ATLAS ZIÓŁ
»
Prometeusze
Kontakt ze Stowarzyszeniem
tel. kom.: 602 172 907
lub tel. stacjonarny:
75 612 00 99 (nowy)
::Pomoc psychologiczna
::Kilka ważnych pism
»
FAQ przeczytaj koniecznie
:: Czy prawidłowy poziom transaminaz (Alat i Aspat) wyklucza obecność zakażenia HCV?
:: Czy można zakazić się poprzez kontakty seksualne?
:: Jakie jest ryzyko przeniesienia (transmisji) HCV z zarażonej matki na dziecko?
:: Jakie są objawy zakażenia wirusem HCV i choroby, jaką ten wirus wywołuje?
:: Czy Hepatitis C można wyleczyć?
:: Jakie leki obecnie są stosowane w leczeniu HCV?
:: Czy zakażeni HCV powinni się szczepić przeciwko HBV (wzw typu B)?
:: Czy można się zakazić od domownika, który jest HCV+?
:: Jak zostać członkiem Stowarzyszenia PROMETEUSZE
»
Nasze Akcje
:: HCV za Kratkami
»
Nasi Partnerzy:

diagnostyka

synevo

Herbapol Poznan
»
Podziękowania
:: Członkom Honorowym
:: Firmom:
AbbVie
za grant i pomoc w modernizacji Serwisu Prometeuszy w 2016 roku

Synevo
Sanofi - Aventis
Poznańskie Zakłady Zielarskie Herbapol S.A
Gilead

:: Polskiej Grupie Ekspertów HCV
:: Wszystkim lekarzom, którzy wspierają nasze działania
:: Władysławowi Rysiowi i Zbigniewowi Barteczka za wiersze. Brunowi za "koraki" i aukcje charytatywne.
:: Maciejowi, Monice oraz Ewelinie i wszystkim psychologom za pomoc chorym
:: Naszym webmasterom i administratorom:
Arturowi i Włodkowi,
oraz Piotrowi, Tygrysowi, Ktosi i Andzi
:: Wszystkim za wpisy do księgi gości
:: Wszystkim, którzy wspierają naszą akcję
»
Wspieramy
3 kafki - hostele
akcja Pajacyk
wielka orkiestra świątecznej pomocy

Nasze konto: ING Bank Śląski o/Wałbrzych 61 1050 1908 1000 0022 7301 0526


intermedis - fibroscan


hcv


Hepatic Medical


reklama, tworzenie stron, hosting, wałbrzych, wizytówki, poligrafia

hcv

Copyright © 2001-2018    Prometeusze    All rights Reserved.